Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracja w Starej Kuchni

Typ lokalu:

restauracja

Kuchnia dominująca:

polska,regionalna

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

12 428 00 22

Liczba miejsc dla gości:

80, w sezonie z ogródkiem 120

Opis:

Restauracja „ W Starej Kuchni” znajduje się w zabytkowej kamienicy położonej przy ul. Św. Tomasza 8 (ok. 3 minut spaceru od Rynku Głównego). Miejsce to zostało stworzone z myślą o miłośnikach kuchni Polskiej. Propozycje dań podamy w klimatycznym wnętrzu naszej restauracji oraz urokliwym pełnym kwiatów ogródku. Nasi goście będą mogli tu poznać prawdziwy smak polskiego tradycyjnego jedzenia. Wszystkie nasze dania przygotowywane są według tradycyjnych receptur z najwyższej jakości produktów ów dostarczanych przez starannie wyselekcjonowanych, w większości polskich dostawców. Proponujemy więc Państwu ręcznie klejone pierogi, znakomite zupy, soczyste mięsa wprost z pieca, domowe wypieki oraz przetwory i wiele innych pyszności. Powitamy Państwa pajdą chrupiącego z domowym smalcem ze skwarkami. Receptury wszystkich naszych dań opracował Jan Kościuszko, twórca legendarnych restauracji Chłopskie Jadło z lat 1995-2006.

Aktualności restauracji:

Adres:

Św. Tomasza 8,
31-014 Kraków
woj. Małopolskie

Opinie gości

Gośka (Kraków)
Jedna z lepszych restauracji z polskim jedzeniem w Krakowie. Ceny umiarkowane, spokojnie można przyjść z rodziną na obiad. Wystrój ładny, nie narzucający się, obsługa fajna i pomocna.
menu tradycyjne i duży plus za tanie lunche!!! polecam

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.