Język:
TRANSMISJA ONLINE
KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY
11 i 12 listopada od godz. 11:00
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracje serwujące gęsinę w ramach akcji "Czas na gęsinę" w 2022r.

Restauracja i Hotel KOCHANÓW, ul. Lubomirskich 61 ( DK79), Kochanówwięcej

Kompleks Kochanów tworzą – działająca od 2006 roku Restauracja oraz nowo wybudowany, kameralny Hotel 3-gwiazdkowy. Atrakcyjna lokalizacja obiektu w Kochanowie przy drodze krajowej 79, z Krakowa do Trzebini i Chrzanowa, na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, ale i w pobliżu autostrady A4 z Krakowa do Katowic sprawia, że Kochanów to doskonały wybór zarówno na rodzinny wypoczynek jak i podróż służbową.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

restauracja Malinowy Anioł, krakowskie przedmieście 140, zielonki koło Krakowawięcej

Stworzone przez pasjonatów kuchni którzy dbają nie tylko o jakość dań ale i również o domową atmosferę . Dom restauracyjny znajduje się niecałe 10 minut jazdy samochodem od Ikea przy drodze w stronę Ojcowskiego Parku Narodowego i stylizowany jest w całości na włoską Trattorię . Parking samochodowy, certyfikat - Miejsce przyjazne Dzieciom którego patronem jest Prezydenta miasta Krakowa. Zapraszamy

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.