KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY W PRZYSIEKU 9-10 LISTOPADA 2019 R. INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

Organizator akcji:


Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Do wygrania vouchery o wartości 100 zł

Szanowni Miłośnicy Gęsiny!

Jest nam niezmiernie miło ogłosić konkurs na najlepsze zdjęcie z gęsiną w tle. Do wygrania vouchery o wartości 100 zł do zrealizowania w jednej z restauracji, których lista znajduje się na stronie www.czasnagesine.pl . Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zdjęcie lub zdjęcia przedstawiające wszelkie zagadnienia związane z przygotowaniem lub spożywaniem potraw z gęsiny. Temat główny to gęsina, od uczestników zależy interpretacja . Czekamy na wszystkie zabawne, kreatywne i ciekawe fotografie z rodzinnych biesiad, kuchennych przebojów czy smacznych posiłków w gronie znajomych. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 28.11.2016, zdjęcia wytypowane przez nas, będzie można oceniać na facebooku. Konkursowe fotografie prosimy przesyłać na adres kontakt@czasnagesine.pl wraz numerem telefonu. W temacie wiadomości prosimy wpisać "konkurs - 2016" . Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! Vouchery czekają!

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”

organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.


Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.


Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce. Więcej o naszej akcji →