Język:
POLECAMY TRANSMISJĘ
Czy gęś staje się marką województwa kujawsko-pomorskiego?
KONFERENCJA ONLINE
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Pałac Lubostroń

Typ lokalu:

restauracja

Kuchnia dominująca:

polska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

tel. 52 3844623/603 756 901 e-mail:gastronomia@palac-lubostron.pl

Liczba miejsc dla gości:

80

Adres:

Lubostroń,
89-210 Łabiszyn
woj. Kujawsko-Pomorskie

Opinie gości

Marika (Mogilno)
Pałac Lubostroń jest miejscem niepowtarzalnym. Jego rekonstrukcja została zaplanowana w duchu połączenia historii z nowoczesnością. Taka harmonia stylów udaje się tylko nielicznym. W ich gronie jest właśnie Lubostroń. Posiłek w doskonale wystylizowanej restauracji smakuje wyśmienicie. Fantastyczna, zawsze pomocna obsługa i wyszukane dania, zachęcają do odwiedzin. Wyborne danie, zresztą nie tylko sandacz godny polecenia. Ciekawe wariacje dziczyzny oraz innych sezonowych produktów. Żurek - staropolski w chlebie z jajkiem i szynką,Czernina – z domowym makaronem - genialne.Golonka z kością po Bawarsku z zasmażaną kapustą,grochem puree i gotowanymi ziemniakami,musztardą i chrzanem oraz pstrąg gotowany na parze z gotowanymi warzywami i ziemniakami z sosem kaparowym także bardzo smaczne. Miejsce stylowe, pięknie odrestaurowane, idealne na romantyczne kolacje, różnego typu uroczystości czy też wesele. od wewnątrz robi ogromne wrażenie. Przede wszystkim plusem jest to, iż pałac położony jest z dala od miejskiego zgiełku w otulinie dużego parku idealnego na spacery i inne aktywności (można uprawiać jogging,przejażdżki powozami). Polecam wszystkim, którzy marzą o relaksie.

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.