KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY W PRZYSIEKU 10-11 LISTOPADA 2018 R. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WYSTAWCYREGULAMIN

Organizator akcji:


Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Restauracje serwujące gęsinę w ramach akcji "Czas na gęsinę" w 2018r.

Alchemia Wina, Grunwaldzka 415, Gdańskwięcej

Alchemia Wina to restauracja serwująca dania kuchni śródziemnomorskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Kuchni Włoskiej. Jeśli jednak będąc u nas, zmienisz zdanie i zechcesz spróbować Kuchni Japońskiej, poproś kelnera o kartę dań naszej siostrzanej restauracji - Sugoi Sushi. Nasi Goście mają możliwość kosztowania dań obu kuchni bez konieczności zmiany miejsca, a nawet stolika:)

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

BIAŁY DWÓR, PODZAMCZE 36 A / k. KWIDZYNA, KWIDZYNwięcej

Zapraszamy do XVI wiecznego dworu w Podzamczu koło Kwidzyna. Biały Dwór położony jest wśród malowniczych łąk i lasów, na skraju rozległego płaskowyżu górującego nad doliną Wisły. W stylowych wnętrzach restauracyjnych dworu serwujemy potrawy kuchni staropolskiej, regionalnej oraz potrawy z różnych zakątków świata Zawsze znajdą tu Państwo kameralny nastrój oraz fachową i miłą obsługę.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Cała Naprzód, Tokarska 21-25, Gdańskwięcej

Restauracja Cała Naprzód znajduje się przy jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów w Gdańsku. Jesteśmy tuż obok Żurawia Gdańskiego, czwarte piętro, otwarty taras z którego można rozkoszować się przepięknymi widokami. Restauracja Cała Naprzód serwuje kuchnię polską oraz europejską. Staramy się aby każde danie było ucztą dla zmysłów. W restauracji organizujemy wszelakie imprezy rodzinne- chrzciny, komunie, stypy. Zajmujemy się imprezami firmowymi- gala dinner, konferencje. Wykonujemy zlecenia firm na catering masowy (do 200 osób na miejscu oraz do 1000 osób w skazanym miejscu)

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 3

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”

organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.


Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.


Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce. Więcej o naszej akcji →