Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracje serwujące gęsinę w ramach akcji "Czas na gęsinę" w 2021r.

Alchemia Wina, Grunwaldzka 415, Gdańskwięcej

Alchemia Wina to restauracja serwująca dania kuchni śródziemnomorskiej, ze szczególnym uwzględnieniem Kuchni Włoskiej. Jeśli jednak będąc u nas, zmienisz zdanie i zechcesz spróbować Kuchni Japońskiej, poproś kelnera o kartę dań naszej siostrzanej restauracji - Sugoi Sushi. Nasi Goście mają możliwość kosztowania dań obu kuchni bez konieczności zmiany miejsca, a nawet stolika:)

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

BIAŁY DWÓR, PODZAMCZE 36 A / k. KWIDZYNA, KWIDZYNwięcej

Zapraszamy do XVI wiecznego dworu w Podzamczu koło Kwidzyna. Biały Dwór położony jest wśród malowniczych łąk i lasów, na skraju rozległego płaskowyżu górującego nad doliną Wisły. W stylowych wnętrzach restauracyjnych dworu serwujemy potrawy kuchni staropolskiej, regionalnej oraz potrawy z różnych zakątków świata Zawsze znajdą tu Państwo kameralny nastrój oraz fachową i miłą obsługę.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Hotel Kozi Gród ****, Leśników 3, Pomlewowięcej

Odkryj bogactwo smaków kuchni Hotelu Kozi Gród ****. Zaskoczy cię ona nieprzeciętną propozycją dań i wyrobami z przykuchennej wędzarni. Świeże, lokalne produkty dostępne na Kaszubach wykorzystujemy w sposób, który wyróżnia nas spośród innych restauracji hotelowych. Dziczyzna – nasza specjalność, dostarczana wyłącznie przez zaufanych lokalnych dostawców, gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalny smak.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 1

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.