Język:
TRANSMISJA ONLINE
KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY
11 i 12 listopada od godz. 11:00
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracje serwujące gęsinę w ramach akcji "Czas na gęsinę" w 2022r.

Hotel Kazimierzówka Wellness@Spa, Góry 10, Kazimierz Dolnywięcej

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji, specjalizującej się w tradycyjnych polskich daniach oraz kuchni europejskiej. W celu zaoferowania Państwu jak najlepszej jakości świadczonych przez nas usług, wszystkie potrawy przygotowywane są jedynie ze świeżych i naturalnych składników. Dzięki temu nasze dania są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, bogate w wartości odżywcze. Zapraszamy także do Lobby Baru, oferującego szeroki wybór alkoholi oraz wyborną kawę. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy także usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie przygotować catering podczas konferencji lub szkolenia, eleganckiego lunchu lub przyjęcia, a gotowe dania dostarczamy bezpośrednio do siedziby firmy lub prywatnego domu. Restauracja czynna od godziny 12.00 do 21.00 (w weekendy do 22.00) Informacje na temat przyjęć i rezerwacji: 785 072 011 Gwarantujemy wyśmienitą kuchnię i profesjonalną obsługę.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Restauracja ESENCJA w ****ARTIS Hotel&SPA w Zamościu, Sitaniec 1, Zamośćwięcej

Restauracja Esencja w ****ARTIS Hotel & SPA, to miejsce eleganckie, przyjemne i magiczne. Jej przestrzeń pozwala na organizację niemalże każdej uroczystości, od oficjalnych firmowych spotkań, bankietów, poprzez przyjęcia okolicznościowe aż po prywatne, rodzinne spotkania w niewielkim gronie. Jednocześnie podczas organizacji poszczególnych uroczystości, jak też w dni powszednie zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę oraz wyśmienite menu kuchni europejskiej i regionalnej. Goście, którzy pragną popracować przy filiżance kawy w spokojnym oraz przyjaznym miejscu, właśnie w Esencji znajdą tę idealną przestrzeń i harmonię. Na miejscu gwarantujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu. Restauracja jest do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 13.00 – 23.00. Serdecznie Zapraszamy!

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 2

Restauracja Za Kulisami, Plac Teatralny 1, Lublinwięcej

Powstaliśmy po to, żebyś nie musiał szukać dobrych rzeczy poza Lublinem. Chcemy być miejscem dostępnym i klimatycznym z dobrym serwisem, kuchnią wielu kultur.Sąsiedztwo z CSK wpłynęło na atmosferę miejsca. Dlatego nad projektem wnętrza czuwał dr hab. inż. arch. Bolesław Stelmach a kontakt ze sztuką zapewni Szef Kuchni oraz cykliczna obecność muzycznych spektakli na żywo. Czego jeszcze możesz się spodziewać? Obserwuj naszą stronę na Facebooku. Będziemy tu o sobie opowiadać.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

ŻYDOWSKA RESTAURACJA MANDRAGORA, RYNEK 9 STARE MIASTO, LUBLINwięcej

Mandragora to restauracja na lubelskim starym mieście, serwująca dania z kuchni żydowskiej. Wszystkie pozycje w naszym menu są starannie wyselekcjonowane, tak aby możliwie najwierniej oddawały charakter tradycyjnej żydowskiej kuchni. Przygotowujemy je wyłącznie z najlepszej jakości składników i na bazie starych, przedwojennych przepisów. Jednocześnie dbamy o to, aby wizyta w Mandragorze była nie tylko przeżyciem kulinarnym, ale także kulturowym, z oddaniem przedstawiamy żydowskie zwyczaje, a wystrój wnętrz w naszej restauracji inspirowany był bogatą tradycją kulturową przedwojennego żydowskiego Lublina. Zapraszamy!

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.