KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY W PRZYSIEKU 10-11 LISTOPADA 2018 R. FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WYSTAWCYREGULAMIN

Organizator akcji:


Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Restauracje serwujące gęsinę w ramach akcji "Czas na gęsinę" w 2018r.

Hotel *** Kazimierzówka, Góry 10, Kazimierz Dolnywięcej

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji, specjalizującej się w tradycyjnych polskich daniach oraz kuchni europejskiej. W celu zaoferowania Państwu jak najlepszej jakości świadczonych przez nas usług, wszystkie potrawy przygotowywane są jedynie ze świeżych i naturalnych składników. Dzięki temu nasze dania są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, bogate w wartości odżywcze. Zapraszamy także do Lobby Baru, oferującego szeroki wybór alkoholi oraz wyborną kawę. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, oferujemy także usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie przygotować catering podczas konferencji lub szkolenia, eleganckiego lunchu lub przyjęcia, a gotowe dania dostarczamy bezpośrednio do siedziby firmy lub prywatnego domu. Restauracja czynna od godziny 12.00 do 21.00 (w weekendy do 22.00) Informacje na temat przyjęć i rezerwacji: 785 072 011 Gwarantujemy wyśmienitą kuchnię i profesjonalną obsługę.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Restauracja ESENCJA w ****ARTIS Hotel&SPA w Zamościu, Sitaniec 1, Zamośćwięcej

Restauracja Esencja w ****ARTIS Hotel & SPA, to miejsce eleganckie, przyjemne i magiczne. Jej przestrzeń pozwala na organizację niemalże każdej uroczystości, od oficjalnych firmowych spotkań, bankietów, poprzez przyjęcia okolicznościowe aż po prywatne, rodzinne spotkania w niewielkim gronie. Jednocześnie podczas organizacji poszczególnych uroczystości, jak też w dni powszednie zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę oraz wyśmienite menu kuchni europejskiej i regionalnej. Goście, którzy pragną popracować przy filiżance kawy w spokojnym oraz przyjaznym miejscu, właśnie w Esencji znajdą tę idealną przestrzeń i harmonię. Na miejscu gwarantujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu. Restauracja jest do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 13.00 – 23.00. Serdecznie Zapraszamy!

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 2

VILLA BOHEMA, Ul. Małachowskiego 12, Kazimierz Dolnywięcej

Restauracja oferuje Państwu menu kuchni polskiej i europejskiej oraz dania wegetariańskie charakteryzujące się lekkością i delikatnością smaku. Nasza restauracja jest do Państwa dyspozycji od godziny 12.00 do godziny 22.00. Villa Bohema posiada doskonałe warunki do organizacji przyjęć weselnych, bankietów, spotkań biznesowych i przyjęć rodzinnych w eleganckich stylizowanych wnętrzach. Podczas akcji "Czas na gęsinę" serwujemy m.in. - gęsie wątróbki duszone w porto podane na glazurowanych jabłkach oraz - pierś z gęsi owsianej pieczoną w bakaliach i jarzynach. Zapraszamy

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

ŻYDOWSKA RESTAURACJA MANDRAGORA, RYNEK 9 STARE MIASTO, LUBLINwięcej

Mandragora to restauracja na lubelskim starym mieście, serwująca dania z kuchni żydowskiej. Wszystkie pozycje w naszym menu są starannie wyselekcjonowane, tak aby możliwie najwierniej oddawały charakter tradycyjnej żydowskiej kuchni. Przygotowujemy je wyłącznie z najlepszej jakości składników i na bazie starych, przedwojennych przepisów. Jednocześnie dbamy o to, aby wizyta w Mandragorze była nie tylko przeżyciem kulinarnym, ale także kulturowym, z oddaniem przedstawiamy żydowskie zwyczaje, a wystrój wnętrz w naszej restauracji inspirowany był bogatą tradycją kulturową przedwojennego żydowskiego Lublina. Zapraszamy!

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”

organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.


Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.


Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce. Więcej o naszej akcji →