Język:
POLECAMY TRANSMISJĘ
Czy gęś staje się marką województwa kujawsko-pomorskiego?
KONFERENCJA ONLINE
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracje serwujące gęsinę w ramach akcji "Czas na gęsinę" w 2020r.

Restauracja 3V6 (City Hotel), ul. 3 Maja 6, Bydgoszczwięcej

Restauracja 3V6 znajduje się w centrum Bydgoszczy przy ul. 3 Maja 6, w czterogwiazdkowym hotelu - City Hotel. Specjalizujemy się w kuchni polskiej i międzynarodowej. Restauracja 3V6 jest doskonałym miejscem zarówno na niedzielny obiad rodzinny, śniadanie biznesowe czy romantyczną kolację. Eleganckie wnętrza restauracji oraz odpowiednio dobrana, subtelna muzyka gwarantują niezapomnianą atmosferę spotkań prywatnych i biznesowych. Organizujemy eventy firmowe i uroczystości prywatne. Zapraszamy.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

RESTAURACJA HOTELU BULWAR, Bulwar Filadelfijski 18, Toruńwięcej

Restauracja Bulwar to przestrzeń smaku, położona nad wiślanym, malowniczym Bulwarem Filadelfijskim w centrum Torunia. Szef Kuchni wraz ze swoim zespołem ma przyjemność zaprosić na smaczne i zdrowe dania kuchni polskiej, a zwłaszcza propozycje dań z gęsiny. Restauracja jest częścią czterogwiazdkowego Hotelu Bulwar. Jej wnętrze tworzy klimat spotkań biznesowych, uroczystych obiadów rodzinnych oraz romantycznych kolacji przy świecach.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Restauracja Hotelu FILMAR****, Ul. Grudziądzka 45, Toruńwięcej

Restaurację hotelu Filmar tworzą ludzie z pasją. Nasza karta menu składa się z ponad 50 wyśmienitych, oryginalnych, pięknie skomponowane dań przyrządzanych ze świeżych składników i produktów własnoręcznie wyrabianych. Szef Kuchni serwuje potrawy kuchni polskiej i śródziemnomorskiej a szczególne miejsce w jego menu zajmują owoce morza. Od otwarcia Restauracji na pierwszym miejscu stawialiśmy na smak i jakość serwowanych potraw co zaowocowało rzeszą stałych Gości, którzy nie wyobrażają sobie niedzielnego rodzinnego obiadu lub biznesowego lunchu w innym miejscu. Nasza karta to różnorodność: od lekkich prostych sałatek, poprzez tradycyjne polskie dania do wyrafinowanych dań z najlepszych gatunków mięs. Zadbaliśmy również o wnętrze naszej restauracji. Została zaaranżowana w eleganckim stylu marynistycznym. Parawany z płótna żaglowego, okna w kształcie bulajów, podłoga niczym pokład luksusowego jachtu, na ścianach zdjęcia, obrazy i płótna o tematyce żeglarskiej – te wszystkie elementy tworzą niepowtarzalny klimat ciepły klimat, który odpowiada naszym Gościom. Jednocześnie staramy się zaskakiwać naszych Gości: jako pierwsi w regionie wprowadziliśmy zwyczaj przyrządzania niektórych dań bezpośrednio przy Gościu na restauracji, nasza karta bez przerwy ewoluuje a 2 razy w roku zmienia się praktycznie w 100 %., nasze dania serwujemy na oryginalnej szklanej i barwionej zastawie, staramy się szukać nowych oryginalnych sposobów serwowania dań. Nie zapominamy o najmłodszych, którzy mogą wybrać swoje ulubione potrawy ze specjalnie skomponowanej karty menu a czas oczekiwania umilić sobie w specjalnym kąciku zabaw. Nasz zespół tworzą nie przypadkowi ludzie. Doświadczeni kucharze z wielką fantazja i miłością do gotowania, profesjonalni kelnerzy, którzy zawsze służą pomocą wyborze dnia lub wina oraz wszyscy inni których praca przyczynia się do naszego sukcesu.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Restauracja I Kawiarnia Weranda, Konarskiego 9, Bydgoszczwięcej

Weranda położona jest w centrum Bydgoszczy. Z ogromnych okien naszej restauracji roztacza się widok na Park Kazimierza Wielkiego i historyczną, pięknie odrestaurowaną fontannę Potop. Menu Restauracji to połączenie klasycznej i eleganckiej polskiej kuchni z europejskim akcentem. Panuje tu atmosfera bogatego mieszczańskiego domu z okresu belle époque. W Werandzie można skosztować unikatowej polędwicy Kobe, oferujemy wybór z ponad 100 etykiet win i szampanów. Służymy profesjonalną pomocą somelierską w doborze win i alkoholi. W weekendy od 19:00 zapraszamy na wieczory z muzyką fortepianową na żywo. Dysponujemy odrębnymi salami od 6 do 50 gości. Od strony Hotelu posiadamy bezpłatny parking. Do restauracji wejść można przez Hotel Bohema lub od strony parku.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Restauracja Karramba Toruń, Polna 7B, Toruńwięcej

Karramba to miejsce, które powstało dla miłośników prawdziwego jedzenia. Nasza filozofia to cytat z Ulissesa: „Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy”. Specjalnie dla was nasi profesjonalni kucharze łączą najlepszej jakości produkty ze sztuką kulinarną. Chcemy dawać wam radość spędzania czasu w naszych wnętrzach przy swobodnych rozmowach, dobrej muzyce i pysznej kuchni.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Restauracja Maestra, Focha 5, Bydgoszczwięcej

Tu każde danie swą nazwą, a często i historią oraz dobranymi składnikami, nawiązuje do wystawianych na deskach Opery Nova oper, operetek, musicali i spektakli. Wyjątkowy klimat Opery odczuwalny jest tu zresztą na każdym kroku. Muzyczne rekwizyty, manekiny w scenicznych strojach, zdobiąca ściany galeria zdjęć ze spektakli oraz teatralne postacie niejako kłaniające się Gościom w oknach Restauracji. Bydgoszcz, jak każde duże miasto, oferuje liczne lokale gastronomiczne i restauracje, z których każda chce przyciągnąć właśnie do siebie. Szukając tej odpowiedniej, kieruj się smakiem, stylem i jakością, a na pewno wybierzesz dobrze. Restauracja Maestra to prowadzona przez firmę Gran ekskluzywna restauracja w centrum miasta Bydgoszcz. Wyróżnia się oryginalnym i niezapomnianym klimatem, a także długoletnim doświadczeniem, gwarantującym jakość nie tylko dań, ale i przeżyć.

Dodaj opinię o restauracji    Opinie: 0

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.