Język:
POLECAMY TRANSMISJĘ
Czy gęś staje się marką województwa kujawsko-pomorskiego?
KONFERENCJA ONLINE
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracja Nobles

Typ lokalu:

Restauracja

Kuchnia dominująca:

Polska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

790832834

Liczba miejsc dla gości:

90

Opis:

Nobles to mała rodzinna restauracja znajdująca się niedaleko centrum Rybnika. Bliskość śródmieścia sprawia iż jest to idealne miejsce na szybki lunch, czy biznesowy obiad. Z drugiej jednak strony ustronne położenie tuż przy lesie i terenach rekreacyjnych sprawia iż znajdą tu swoje miejsce wszyscy którzy pragną chwili spokoju przy aromatycznej kawie lub herbacie. Nasze przytulne wnętrza sprawią iż czas spędzony w Restauracji będzie niezapomnianym doświadczaniem dla każdego. Wszystkie potrawy przygotowywane przez Naszych Kucharzy zawierają dużą porcję tradycji śląskiej z delikatną nutą nowoczesności. Tradycyjne dania kuchni Śląskiej chcemy urozmaicić klasycznymi potrawami europejskimi akcentując składniki zdrowe i ekologiczne.

Adres:

Ul. Orzepowicka 37,
44-217 Rybnik
woj. Śląskie

Opinie gości

Łukasz (Rybnik)
Świetna restauracja, gorąco polecam!

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.