Język:
POLECAMY TRANSMISJĘ
Czy gęś staje się marką województwa kujawsko-pomorskiego?
KONFERENCJA ONLINE
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracja SEZON

Typ lokalu:

Restauracja

Kuchnia dominująca:

polska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

+48514179540, +48514102393

Opis:

Jesteśmy niewielką restauracją, położoną na przedmieściach Włocławkach. Koncepcja naszej kuchni to oferowanie tradycyjnych , polskich dań, w nowoczesnej oprawie. Wariacje na temat tradycyjnej kuchni to podstawa naszego menu. Nazwa zobowiązuje – nasze główne menu zmienia się sezonowo w zależności od aktualnie dostępnych produktów na rynku. Zawsze znajdziecie u nas dania sezonowe. Staramy się współpracować z lokalnymi dostawcami, którzy oferują zdrowe, ekologiczne produkty. Jako właściciele i prowadzący małe gospodarstwa ogrodnicze, dostarczamy do restauracji wiele własnych produktów rolnych. W naszym małym restauracyjnym ogródku uprawiamy świeże warzywa i zioła. Produkujemy własne przetwory, które poza sezonem, pozwalają nam na utrzymanie najwyższej jakości podawanych dań. Staramy się serwować dania nietypowe. Stawiamy na mało popularne, a zarazem zapomniane ryby i mięsa. Od początku naszej działalności związaliśmy się z Kujawsko-Pomorską akcją GĘSINA NA ŚWIĘTEGO MARCINA. Znajdziecie Państwo u nas zarówno specjalne oferty, w okresie listopadowego święta, jak i pozycje poza nim. Nasze gęsi pochodzą od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Staramy się poszerzać naszą ofertę, oczywiście kładą cały czas nacisk na jakość i smak – już wkrótce uruchomimy naszą własną wędzarnię. Zaoferujemy Państwu zarówno produkty z gęsiny takie jak np. półgęsek, wędzone ryby i mięsne smakołyki. Oddajemy Państwu do dyspozycji 4 sale – największa z nich pozwala na przygotowanie spotkania dla ok. 40 osób. Wszystkie są klimatyzowane – latem możecie się cieszyć przyjemnym chłodem. W SEZONIE mogą Państwo wypocząć na świeżym powietrzu oraz zjeść posiłek na naszym tarasie, który już niedługo będzie dostępny nawet w chłodniejsze dni. Potrzebujecie Państwo dyskretnej sali na spotkanie rodzinne, czy też biznesowe – w naszych wnętrzach znajdziecie takie miejsce. Dysponujemy monitorowanym parkingiem.

Adres:

Płocka 18,
87-811 Fabianki, Szpetal Górny
woj. Kujawsko-Pomorskie

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.