Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracja Saline

Typ lokalu:

Restauracja hotelowa

Kuchnia dominująca:

Polska / Międzynarodowa

Rezerwacje w restauracji:

525114142

Liczba miejsc dla gości:

70

Opis:

RESTAURACJA SALINE TO MIEJSCE, KTÓREGO BEZ WĄTPIENIA NIE POWINIENEŚ PRZEOCZYĆ. W SAMYM CENTRUM ULICY SOLANKOWEJ TWORZYMY UNIKALNĄ RESTAURACJĘ, KTÓRA OCZARUJE CIĘ SMAKIEM SEZONOWYCH POTRAW PRZYGOTOWANYCH Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI REGIONALNYCH PRODUKTÓW. RESTAURACJA SALINE TO MIEJSCE ZRODZONE Z PASJI DO GOTOWANIA I WYRAFINOWANEGO SMAKU. WYSOKIEJ KLASY MENU SERWOWANE PRZEZ ZESPÓŁ KUCHARZY ORAZ SZEFA KUCHNI ŁĄCZY W SOBIE KLASĘ, ESTETYKĘ PODANIA I FANTAZYJNIE KOJARZONE SMAKI RESTAURACJA SALINE TO NOWOCZESNA POLSKA KUCHNIA, ORYGINALNE POŁĄCZENIA SEZONOWYCH I REGIONALNYCH PRODUKTÓW.

Adres:

Solankowa 17,
88-100 Inowrocław
woj. Kujawsko-Pomorskie

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.