Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracja Krasnodwór

Typ lokalu:

Restauracja

Kuchnia dominująca:

polska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

226669484

Liczba miejsc dla gości:

120

Opis:

Restauracja Krasnodwór to wyjątkowe miejsce oferujące miłą atmosferę, spokój, wyśmienitą kuchnię oraz możliwość pełnego relaksu bądź aktywnej rozrywki, w zależności od potrzeb ciał i ducha. Stylowe wnętrza restauracyjne, Ogród Zimowy, letni ogródek oraz przepiękne ,zielone otoczenie sprawią że każdy posiłek stanie się celebracją chwili . Zapraszamy na Gęsinę , którą przygotuje dla Państwa znakomity Szef kuchni- Marcin Soból . Menu " Czas na gęsinę " Czernina z kluskami dyniowymi 25 zł Pierogi z gęsi 6 szt 36 zł Ravioli z gęsi i kaczki 5 szt 32 zł Udo gęsie konfitowane z sosem z owoców leśnych, puree z batata, francuskie zapiekane ziemniaki 82 zł KRASNODWÓR POLECA Gęś faszerowana bakaliami/ sos żurawinowy/ modra kapusta/ kluski śląskie

Adres:

Antoniego Kocjana 70,
01-473 Warszawa
woj. Mazowieckie

Opinie gości

Karol (Toruń)
Dobra kuchnia. Dania z gęsiny bardzo smaczne. Wrócę spróbować innych potraw.

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.