Język:
TRANSMISJA ONLINE
KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY
11 i 12 listopada od godz. 11:00
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Dwór Fijewo

Typ lokalu:

restauracja hotelowa

Kuchnia dominująca:

polska i europejska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

566820116,recepcja@dworfijewo.pl

Liczba miejsc dla gości:

90

Opis:

Dwór Fijewo to hotel w Golubiu-Dobrzyniu, mieszczący się w odbudowanym dziewiętnastowiecznym dworku. Dzięki swojej doskonałej lokalizacji – 300 m od największej atrakcji turystycznej regionu – Zamku Golubskiego, stanowi doskonałą bazę noclegową zarówno dla rodzin z dziećmi jak i gości biznesowych. W hotelu znajdują się trzy klimatyzowane sale bankietowe, które dzięki wyposażeniu w sprzęt audiowizualny mogą również pełnić funkcję sal konferencyjnych. Na gości hotelowych czekają pokoje i apartamenty z łazienką, bezpłatnym dostępem do WiFi, TV z pakietem kanałów oraz Sejfem i Mini Barem. Restauracja Dworska to jedna z niewielu restauracji w Golubiu-Dobrzyniu, specjalizująca się w kuchni polskiej i regionalnej ze szczyptą potraw międzynarodowych.

Adres:

PTTK 21,
87-400 Golub-Dobrzyń
woj. Kujawsko-Pomorskie

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.