Język:
TRANSMISJA ONLINE
KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY
11 i 12 listopada od godz. 11:00
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Amuza Bistro & Sala Bankietowa

Typ lokalu:

Restauracja

Kuchnia dominująca:

międzynarodowa

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

530-805-200

Liczba miejsc dla gości:

27

Opis:

Nieprzeciętna kuchnia oraz nowoczesny wygląd tworzą idealne miejsce do częstych odwiedzin. Znajdą Państwo u nas potrawy przygotowywane z fachową wiedzą oraz miłością do jedzenia. Podawane w niebanalny sposób sprawią, że nawet znane potrawy będzie można odkrywać na nowo!

Aktualności restauracji:

Adres:

Szosa Toruńska 70,
86-300 Grudziądz
woj. Kujawsko-Pomorskie

Opinie gości

Marcin (Biały Bór)
Godne uwagi miejsce na kulinarnej mapie Grudziądza. W miniony weekend mieliśmy przyjemność spróbować pierogów z gęsiną, które stały się obowiązkowym punktem w naszym rodzinnym tygodniowym menu. Wielkie brawa dla kucharza, oby tak dalej!
Anita (Grudziądz)
Pyszne jedzenie, a do tego pięknie podane! Wystrój lokalu nowoczesny, obsługa miła. Fajna opcja lunchy dnia, codziennie coś innego w dobrej cenie i do tego wygląda i smakuje pysznie. Nie spotkasz tutaj zwykłego schaboszczaka z ziemniakami z wczoraj. Z niecierpliwością czekam na gęsinę, jestem ciekawa co wymyśli szef kuchni tym razem!

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.