KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY W PRZYSIEKU 9-10 LISTOPADA 2019 R. INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

Organizator akcji:


Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Resturacja WERBENA Herbarium Hotel

Adres:

Chomiąża Szlachecka 2,
88-410 Gąsawa
woj. Kujawsko-Pomorskie

Typ lokalu:

Restauracja hotelowa Fine Dining

Kuchnia dominująca:

Kuchnia regionalna

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

tel. 52 30 77 000, wew. 405

Liczba miejsc dla gości:

120

Opis:

Restauracja Werbena mieszcząca się w Hotelu Herbarium**** to miejsce gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Staropolskie produkty oraz techniki przygotowania spotykają się z nowoczesnymi trendami. Herbarium Hotel & SPA**** to nowy, luksusowy obiekt w Chomiąży Szlacheckiej niedaleko Bydgoszczy. Hotel składa się z trzech połączonych ze sobą budynków: Starego Dworu, Nowego Dworu i Oficyny. Położony jest na terenie 6-hektarowego, zabytkowego parku, bezpośrednio nad czystym i malowniczym Jeziorem Chomiąskim. Herbarium Hotel & SPA**** oferuje swoim Gościom 54 komfortowe, nowocześnie wyposażone pokoje, każdy z widokiem na otaczające tereny, park lub jezioro. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i mają bezpłatny dostęp do Internetu. SPA & Wellness Do dyspozycji Gości jest również kryty basen z panoramicznym widokiem na park i jezioro, jacuzzi, kompleks saun i strefa relaksu. Nasze spa składa się z 5 gabinetów i oferuje zabiegi i rytuały oparte na naturalnych produktach. Konferencje: Hotel dysponuje dwoma modułowymi salami konferencyjnymi i stylową salą VIP. Wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego i są wyposażone w wysokiej klasy sprzęt. Łączna powierzchnia sal to ponad 400m2.

Opinie

Opinie gości

Wojciech (Mogilno)
Rok temu trafiliśmy pod koniec listopada na menu które było pełnym wyborem dań co nam bardzo odpowiadało w tym roku gęsina tylko w formie degustacyjnej na poczatku troche wątpliwości jednak to co dostaliśmy przeszło nasze oczekiwania, a przystawka serwowana w formie piór to obraz a nie danie. Wrócimy jeszcze nie raz.
Dominik (Poznań)
Jedzenie jak i obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam każdemu kto chciałby spróbować czegoś nietuzinkowego :)
Adrian (Poznań)
Wyśmienite jedzenie ! Najlepsza restauracja w jakiej miałem okazję degustować tak świetne posiłki! Bogate urozmaicone menu oparte na świeżych i naturalnych produktach:) najwyższa półka
Mateusz (Poznań)
Restauracja Werbena, to zdecydowanie jedno z najlepszych miejsc na mapie kulinarnej Polski! Świetny i ambitny szef kuchni, który wykorzystując głównie nasze Polskie produkty potrafi zdziałać na talerzu cuda - wizualne i smakowe! Jeśli ktoś ceni sobie kuchnie, w której zespół angażuje się w każde danie od początku do końca - np. od zasiania marchewki we własnym ogródku, który jest zlokalizowany nieopodal restauracji do jej docelowej obróbki i podania - to to jest miejsce właśnie dla niego!
Klaudia (Ostrów wielkopolski)
Świetne jedzenie, świetna obsługa, wszystko na najwyższym poziomie! Polecam !
jakub (blaszczykowski)
cud miod malina. szef kuchni na najwyzszym l poziomie!!!
Joanna (Ostrów Wielkopolski)
Bardzo dobre jedzenie , polecam z czystym sumieniem. Wszystko najwyższej jakości
Kasia (Inowrocław)
Pyszne jedzenie i w dodatku pięknie podane. Lokal bardzo klimatyczny jak i również otoczenie. Całość dobrze zgrana. Polecam !!!

Twoja opinia

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”

organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.


Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.


Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce. Więcej o naszej akcji →