Język:
POLECAMY TRANSMISJĘ
Czy gęś staje się marką województwa kujawsko-pomorskiego?
KONFERENCJA ONLINE
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

ZAJAZD POD SZYSZKAMI

Typ lokalu:

RESTAURACJA

Kuchnia dominująca:

POLSKA

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

62-7227000

Liczba miejsc dla gości:

50

Opis:

Zajazd Pod Szyszkami to wspaniałe miejsce z historią w tle. Jesteśmy otwarci dla naszych Gości nieprzerwanie od 16 lat. Cechą wyróżniającą to miejsce jest najwyższa jakość dań oraz kreatywność naszych Kucharzy.

Adres:

ZDUNOWSKA 160,
63-700 KROTOSZYN
woj. Wielkopolskie

Opinie gości

Jakub (Krotoszyn)
Genialne jedzenie, najlepsza zupa dyniowa jaką w życiu jadłem, w dodatku serwowana na gęsi - niebo w gębie. Przyjemna obsługa i całkiem fajny klimat. Polecam
Łukasz (Pleszew)
Absolutnie fantastyczne miejsce. Co za klimat. Cudowne jedzenie. niesamowite przeżycie z takiego pobytu kuchnia wykwintna i smaczna na każdy gust miłe chwile spędzone jak u mamy kelnerzy bardzo uprzejmi w pełni profesjonalni piękne widoki i łatwy dojazd.Położenie, wystrój, jedzenie - wszystko na 5. Polecam to miejsce z całego serca

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.