Język:
TRANSMISJA ONLINE
KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY
11 i 12 listopada od godz. 11:00
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Hotel i Restauracja Miodowy Młyn

Typ lokalu:

Restauracja hotelowa

Kuchnia dominująca:

Kuchnia regionalna

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

tel. + 48 15 831 00 50 tel. + 48 533 355 393 e-mail: recepcja@miodowymlyn.pl

Liczba miejsc dla gości:

Restauracja - 42 ; imprezy - 140

Opis:

Miodowy Młyn w Opatowie to 3 – gwiazdkowy hotel położony w samym sercu bursztynowego szlaku. Obiekt powstał w zaadaptowanym na hotel zabytkowym młynie z początków XX wieku. Naturalne bogactwo przyrodnicze zachwyca przybywających tu Gości i pozwala na pełne odprężenie. Nowoczesne, komfortowe wnętrza, profesjonalna obsługa i niepowtarzalna kuchnia, która spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających Gości, to tylko niektóre zalety Miodowego Młyna przyciągające Turystów z całej Polski i krajów europejskich. Każdemu, kto odwiedzi to niepowtarzalne miejsce w pamięć zapadną wyszukane, rozpieszczające zmysły smaki i atmosfera, dzięki której chce się tutaj wracać.

Adres:

Legionów 3,
27-500 Opatów
woj. Świętokrzyskie

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.