Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Smaki Warszawy

Typ lokalu:

Restauracja

Kuchnia dominująca:

Kuchnia Polska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

+48 (22) 621 82 68 restauracja@smakiwarszawy.pl

Liczba miejsc dla gości:

100

Opis:

W sercu Warszawy — z miłości do jedzenia
 Jesteśmy restauracją i cukiernią, które niezmiennie od 2005 roku dzielą się z Tobą tym, co najlepsze. Nasza miłość do wspaniałej warszawskiej kuchni i własnoręcznie wyrabianych ciast oraz deserów zaowocowała powstaniem miejsca niebanalnego i wyjątkowego. W samym sercu Warszawy. Nasz przepis na sukces jest prosty. Elegancję, pasję oraz szczerość przerodziliśmy w przestrzeń, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Całości dopełniają świetna lokalizacja w centrum i przestronne wnętrze z letnim ogrodem, doskonałe na każdą okazję: od śniadania, przez rodzinny obiad, biznesową kolację, aż po wesele czy konferencję. Każdej chwili nadajemy indywidualny smak. Smak Warszawy. Jesteśmy dumni z naszych receptur, a wysoka jakość dodawanych składników stanowi dla nas podstawę. Konsekwentnie budujemy swoją historię, za którą stoi zespół wykwalifikowanych ludzi z pasją. Zatrudniamy najlepszych. Specjalnie dla Ciebie tworzą oni smaki najwyższej jakości, do których chce się wracać. Nasze 10-letnie doświadczenie i codzienny entuzjazm pozwoliły nam trwale zapisać się na restauracyjnej mapie stolicy. Restauracja i cukiernia Smaki Warszawy to dziś marka sama w sobie.

Adres:

ul. Żurawia 47/49,
00-680 Warszawa
woj. Mazowieckie

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.