Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

HOTEL*** DWOREK WAPIONKA – KARCZMA MŁYN

Typ lokalu:

Restauracja - karczma

Kuchnia dominująca:

Kuchnia Polska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

56 498 82 34, recepcja@dworekwapionka.pl

Liczba miejsc dla gości:

70

Opis:

Restauracja Karczma Młyn jest rekonstrukcją starego młyna wodnego z 1766 roku. Do głównego wejścia wiedzie drewniany, sosnowy most wiszący nad pstrągownią oraz jedynym w okolicy czynnym kołem młyńskim. Do budynku przylega wędzarnia, stanowisko do smażenia pstrąga na kamieniu oraz prywatna plaża. Do naszych Gości przemawia przytulne, nastrojowe wnętrze którego dużym atutem jest otwarty kominek. Ściany w restauracji są przeszklone, co umożliwia podziwianie rozpościerających się dookoła malowniczych widoków na Jezioro Górznieńskie. Dla Gości przygotowano wygodne dębowe meble, w sam raz do biesiad i spotkań towarzyskich. Karczma Młyn posiada dwie sale restauracyjne oraz bar z bogatym asortymentem trunków. Z ogromną przyjemnością można oddać się tutaj rozkoszom podniebienia degustując różnorakie alkohole świata oraz wina o aromatycznym bukiecie. Staramy się zaspokajać oczekiwania kulinarne Gości – wytrawnych smakoszy, miłośników lekkich posiłków czy koneserów kuchni staropolskiej. Niezapomniane i oryginalne walory smakowe oraz zapachowe są efektem naszych indywidualnych receptur. Na stołach całorocznie goszczą pstrągi z naszej własnej hodowli. Latem zaś można skosztować jedynego w swoim rodzaju pstrąga smażonego na kamieniu. Szef Kuchni uśmiechem wita gości, zawsze chętnie służy radą i pomoże w dobraniu dań.

Adres:

Ul. Wczasowa 1,
87-320 Górzno
woj. Kujawsko-Pomorskie

Opinie gości

ewa (Małki)
Przepiękny wystrój zarówno jak i w środku jak i na zewnątrz,miła obsługa od samego wejścia mile zostaliśmy tam przywitani. Dania strasznie duże i syte. Jedna porcja starczy dla dwojga, Ceny przystępne jak na taka restaurację nie są wysokie. Potrawy różnego rodzaju, pyszne rozpływają się w ustach. Polecam
ewa (brodnica)
Restauracja ta przytulna jest i każdego nawet najmniejszego obywatela do siebie przyciąga. Jedzenie i wystrój jest idealne, dla małego czy dużego każdy znajdzie tam swoje ulubione danie. Przystępne ceny, wysoki prestiż, miła obsługa i dużo atrakcji. Wszystko dopieszczone jest w najszczególniejszym detalu, przygotowane z głową. Wspaniałe miejsce na imprezy duże czy małe, przytulne miejsce dla małych dzieci oraz piękny krajobraz do sesji.
Małgorzata (Głowińsk)
Jest to wspaniale miejsce i super widoki.Szczególnie utkwiło mi w pamięci ,ponieważ mieliśmy z mężem tam sesje przed ślubną.
Jedzenie jest także wspaniałe i bardzo wykwintne.Wszystko przygotowane z wielką precyzją.
Obsługa bardzo miła i przyjazna. Wystrój na wysokim poziomie.
Ewa (Toruń)
Najlepsza restauracja w województwie kujawsko-pomorskim. Wszystkie dania przygotowywane z dużą atencją. Delikanta pierś z gęsi doskonale przygotowana i podana. Czernina lepsza niż u mojej babci. Wracam tu od dawna i zawsze zachwycam się tam samo smakiem i wyglądem serwowanych dań. No i ta niezwykła rodzinna atmosfera i doskonałym personelem.

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.