Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracja Corleone

Typ lokalu:

restauracja

Kuchnia dominująca:

włoska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

12/429 51 26

Liczba miejsc dla gości:

80

Opis:

Restauracja Corleone mieści się przy ulicy Poselskiej 19, niedaleko Rynku Głównego. Restauracja specjalizuje się w kuchni włoskiej i poleca w szczególności ręcznie wykonane rozmaite makarony, jak również świeże owoce morza. Znakomity Szef Kuchni z pełnym zapałem dba i urozmaica menu sezonowe. Do odwiedzin zachęca nie tylko oryginalne wejście z figurami sycylijskich gangsterów, ale też doskonała renoma, która sprawia, że kto raz odwiedził to miejsce, chce do niego wracać regularnie. Zawsze uśmiechnięty personel dba o właściwą obsługę, chętnie doradza i poleca najlepsze dania, dobierając do nich pasujące wina.

Aktualności restauracji:

Adres:

Poselska 19,
31-002 Krakow
woj. Małopolskie

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.