Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

RESTAURACJA WIRTUOZERIA

Typ lokalu:

RESTAURACJA/ BROWAR

Kuchnia dominująca:

MIĘDZYNARODOWA / POLSKA

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

033 822 25 00

Liczba miejsc dla gości:

70

Opis:

Restauracja WIRTUOZERIA to gwarancja dobrze spędzonego czasu, wyjątkowej atmosfery i przepysznych potraw. Nasza kuchnia specjalizuje się w potrawach tradycyjnych, ale w nowoczesnym wydaniu. Menu opiera się na autorskich przepisach naszego szefa kuchni, w których wykorzystujemy produkty sezonowe, a inspiracje do dań czerpiemy z całego świata. Wszystkie posiłki przygotowujemy na świeżo, a na prośbę Gości możemy dostosować je do indywidualnych potrzeb. Szczególnym powodzeniem cieszą się nasze potrawy z owoców morza, ryb oraz polędwicy wołowej. Proponujemy też słodkie chwile relaksu przy doskonale parzonej kawie i znakomitych deserach. Dbamy również o szczególnie wymagające podniebienia dzieci – z myślą o ich gustach i specjalnych potrzebach żywieniowych przygotowaliśmy odrębne zestawy obiadowe. O Państwa komfort zadba profesjonalna obsługa kelnerska, która podpowie i doradzi. Jednak największym atutem restauracji sa własne, warzone na miejscu piwa rzemieślnicze, które sa świetnym uzupełnieniem każdej kulinarnej uczty.

Aktualności restauracji:

Adres:

POCZTOWA 39,
43-300 BIELSKO - BIAŁA
woj. Śląskie

Opinie gości

Sandra (bielsko-biała)
Gęsina wyśmienita! Polecam :)

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.