KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY W PRZYSIEKU 9-10 LISTOPADA 2019 R. INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

Organizator akcji:


Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Kuźnia Smaków

Adres:

Małe Pułkowo 20,
87-207 Dębowa Łąka
woj. Kujawsko-Pomorskie

Typ lokalu:

RESTAURACJA

Kuchnia dominująca:

Polska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

663-943-934, recepcja@kuzniasmakow.com

Liczba miejsc dla gości:

46- lokal , 14 -taras

Opis:

Hotel i Restauracja Kuźnia Smaków usytuowana jest w Małym Pułkowie, zaledwie 1 km od drogi krajowej nr 15, która łączy Toruń z Olsztynem. W Naszym hotelu znajduje się 17 pokoi wyposażonych m.in. w klimatyzację, tv led, darmowe WiFi. Dysponujemy dużą salą bankietową do 150 osób, 2 salami konferencyjnymi, grillownią i bezpłatnym parkingiem. Menu restauracyjne oparte o świeże miejscowe produkty, nawiązuje do zdrowej, tradycyjnej kuchni. Restauracja Kuźnia Smaków na Państwa życzenie zorganizuje przyjęcie wigilijne, noworoczne lub catering. Oferujemy profesjonalnie wyposażone sale do organizacji szkoleń i konferencji z możliwością pobytu w naszym hotelu.

Aktualności restauracji:

Opinie

Opinie gości

Agnieszka (Nowe Miasto Lubawskie)
Gdy pierwszy raz do Kuźni pojechałam i z serwowanymi smakami się spotkałam do dnia dzisiejszego ich nie zapominałam. Jedzonko jest rewelacyjne, jedząc serwowany tam chłodnik myślałam, że nic lepszego nigdy już nie zjem, do czasu kiedy do karty dołączyła czernina z gęsi, muszę z przykrością stwierdzić że jest lepsza niż " Babcina" . To tylko dwa przykłady na pyszne dania o reszcie nie pisze bo na samą myśl o tym pysznym jedzonku dostaje "ślinotoku". Każda następna wizyta była i jest rozkosze dla mego podniebienia :) Szczerze POLECAM
Anna (Brodnica)
ŚWIEŻO STWORZONE MIEJSCE GDZIE PRZEKUWAJĄ SMAKI W PRAWDZIWE ROZKOSZE DLA WSZYSTKICH ZMYSŁÓW. RESTAURACJA KTÓRĄ WARTO ODWIEDZAĆ !!!
Karol (BYdgoszcz)
Bardzo dobra restauracja.
Julia (Wąbrzeźno)
Świetnie skomponowane smaki, które przenoszą nasze zmysły w zupełnie inny wymiar.

Twoja opinia

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”

organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.


Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.


Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce. Więcej o naszej akcji →