KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY W PRZYSIEKU 9-10 LISTOPADA 2019 R. INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

Organizator akcji:


Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Kuźnia Smaków

Adres:

Małe Pułkowo 20,
87-207 Dębowa Łąka
woj. Kujawsko-Pomorskie

Typ lokalu:

RESTAURACJA

Kuchnia dominująca:

Polska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

663-943-934, recepcja@kuzniasmakow.com

Liczba miejsc dla gości:

46- lokal , 14 -taras

Opis:

Hotel i Restauracja Kuźnia Smaków usytuowana jest w Małym Pułkowie, zaledwie 1 km od drogi krajowej nr 15, która łączy Toruń z Olsztynem. W Naszym hotelu znajduje się 17 pokoi wyposażonych m.in. w klimatyzację, tv led, darmowe WiFi. Dysponujemy dużą salą bankietową do 150 osób, 2 salami konferencyjnymi, grillownią i bezpłatnym parkingiem. Menu restauracyjne oparte o świeże miejscowe produkty, nawiązuje do zdrowej, tradycyjnej kuchni. Restauracja Kuźnia Smaków na Państwa życzenie zorganizuje przyjęcie wigilijne, noworoczne lub catering. Oferujemy profesjonalnie wyposażone sale do organizacji szkoleń i konferencji z możliwością pobytu w naszym hotelu.

Aktualności restauracji:

Opinie

Opinie gości

Karol (Brodnica)
Ostatnio skosztowałem pysznych pierogów z gęsiny ,serdecznie polecam. Palce lizac ;)
Karolina (Golub-Dobrzyń)
Serdecznie polecam bulion z gęsiny ,idealny na jesienną chandre ,również tatar bardzo trafił w moje gusta .Polecam serdecznie.
Dawid (Marzęcice)
Serdecznie polecam te magiczne miejsce,spróbowałem dań z gęsiny.Od tej pory nie wyobrazam sobie obiadu z najbliższymi bez wizyty w Kuzni Smaków .
Katarzyna (Warszawa)
Ostatnio spróbowałam menu z gęsiną w tle,po prostu perfect . Szczególnie polecam żołądki . Idealne miejsce na niedzielny rodzinny obiad ;)
Daniela (Kurzętnik)
Polecam z całego serca restaurację Kuznia Smaków ! Pyszne jedzenie,standard wyprawianych imprez okolicznosciowych oceniam bardzo pozytywnie. Polecam ,polecam,polecam.
Aleksandra (Kurzętnik)
Prawdziwa kuznia smaków ! Rewelacyjne miejsce, jedyny taki klimat,daje 5 !
Andrzej (Kurzętnik)
Swietna restauracja,wspaniały klimat , pyszne jedzenie. Grzech nie spróbować ! Polecam !
Karolina (Kurzętnik)
Pięknie miejsce,bardzo przytulnie,z klasą urządzone,miła obsługa,dania wyśmienite,tradycja z nuta nowoczesnosci.Gorąco polecam !
Dariusz (Wejherowo)
Widzę same super opinie, pewnie tak samo jak na fb
te opinie które nie są przychylne natychmiast zostają przez Państwa usuwane.
Tak to jest gdy się coś spierdzieli to trzeba przyjąć na klatę, przeprosić i iść dalej.
A nie tak jak robicie w tej chwili, zawsze ktoś może założyć stronę bardzo podobną do waszej i wytknąć wszystkie Państwa mankamenty, a ilu szukających lokalu przez podobieństwo wejdzie na stronę przekonacie się sami...
Pozdrawiam.
Bogumiła (WARSZAWA)
Super miejsce.Myślę,że trudno konkurować z taką kuchnią.Jadzenie super.Mało,że dobre ale jak podane.Cóż za dekoracje.Obsługa trudno znależć inne określenie"SUPER".Napewno nie raz tam wrócę.

Twoja opinia

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina”

organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie.


Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.


Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce. Więcej o naszej akcji →