Język:
POLECAMY TRANSMISJĘ
Czy gęś staje się marką województwa kujawsko-pomorskiego?
KONFERENCJA ONLINE
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

HERBARIUM HOTEL&SPA

Typ lokalu:

Restauracja w HERBARIUM HOTEL&SPA

Kuchnia dominująca:

POLSKA

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

52 3077000 recepcja@herbariumhotel.pl

Liczba miejsc dla gości:

100

Opis:

Restauracja Werbena to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Polski. Wyszukane smaki i aromaty na długo pozostaną w Państwa pamięci. Inspiracją dla nas są Pałuki- region i kuchnia, o specyfice której decydowało bogactwo lasów i jezior. Zgodnie z naszą filozofią produkty, z których przygotowujemy dania, pochodzą z ekologicznych upraw i hodowli. W hotelowym ogrodzie sami uprawiamy liczne rodzaje warzyw, owoców i ziół, aby nasze dania miały niepowtarzalny smak. Przetwory oraz marynaty są przygotowywane przez naszych kucharzy wedle ściśle określonych receptur. Ryby, które goszczą na Państwa stołach, wyłowiono z okolicznych jezior ( w tym Jeziora Chomiąskiego). Wołowina i drób są specjalnie hodowane i selekcjonowane, dzięki czemu to mięso jest tak wyjątkowe. Serdecznie zapraszamy!

Adres:

CHOMIĄŻA SZLACHECKA 2,
88-410 GĄSAWA
woj. Kujawsko-Pomorskie

Opinie gości

Marika (Mogilno)
Polecam jak najbardziej! Bardzo miła obsługa, przytulny wystrój, jedzenie- niebo w gębie! Smaki tak do siebie dobrze dopasowane, zachwycałam się każdym kęsem!Dobre miejsce na uroczystości rodzinne. Poza tym, to tutaj mój ukochany mi się oświadczył, a nastrój był świetny dzięki pomocy obsługi.Cudownie spędzony czas :)

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.