Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracja „Rzeka smaków” Hotel River Style

Typ lokalu:

Restauracja hotelowa

Kuchnia dominująca:

Europejska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

048 58 73 64 809

Liczba miejsc dla gości:

70

Opis:

Zapraszamy na degustację dań kuchni polskiej i europejskiej. Bogate menu zadowoli najbardziej wymagających gości. Odpowiedni dobór wina z hotelowej winoteki uczyni restaurację ulubionym miejscem spotkań. Szef Kuchni – Artur Szymański to uczestnik i laureat konkursów kulinarnych, ukończył staż w Institucie Paul’a Bocuse’a w Lyonie, pracował i zdobywał doświadczenie w renomowanych restauracjach i hotelach *** i ***** gwiazdkowych. Jako pierwszy w Polsce otrzymał rekomendację organizacji Slow Food. Artur przygotował menu, oparte na naturalnych produktach, tradycyjnej kuchni polskiej i nowoczesnej kuchni. Gościnność i wyszukany smak wyróżniają naszą restaurację i sprawiają że każdy posiłek jest wyjątkowy.

Adres:

ul. Pucka 10b,
84-240 Reda
woj. Pomorskie

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.