Język:
TRANSMISJA ONLINE
KUJAWSKO-POMORSKI FESTIWAL GĘSINY
11 i 12 listopada od godz. 11:00
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Gospoda u Baby Jagi

Typ lokalu:

gospoda

Kuchnia dominująca:

Regionalna, polska w nowoczesnym wydaniu

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

52 381 08 19

Liczba miejsc dla gości:

48

Adres:

Bydgoska 44c,
86-061 Brzoza
woj. Kujawsko-Pomorskie

Opinie gości

Antoni (Bydgoszcz)
Jestem u Was drugi raz w ciągu krótkiego czasu.Jestem zachwycony Waszą kuchnią. Jest przepyszna. Jestem wraz z żoną w szoku,że można trafić na tak pyszne posiłki.Trzymajcie tak dalej,a będziecie musieli się mocno rozbudowywać.Będziemy często do Was zaglądać.
Iwona (Bydgoszcz)
Bardzo dobry rosół z węgorza .Pychotka
Dominika (Bydgoszcz)
Jedzenie pyszne profesjonalna miła obsługa stosunkowo krotki czas oczekiwania na potrawy
Elżbieta (Bydgoszcz)
Jedzenie wspaniałe. Wszystko , co jadłam pyszne. I zapy( rosół, żurek, flaki, mniam....) Drugie dania też super: placek węgierski, pierogi, kot let koala, sznycel-poezja.
Polecam.
Agnieszka (Dobre)
Przepyszna gruszka w winie, naleśniki z włosami Baby Jagi. Obsługa przesympatyczna-Pani Paulina. Lokal cudownie sielski, domowy. Dania podane jak w Sheratonie ale dużo smaczniejsze. Ukłony dla kuchni.
patryk (bydgoszcz)
Jedzenie pychota.Żur nie ma sobie rownych.Atmosfera mila, przyjemnie sie siedzi i siedzi i podziwia biodra pani kelnerki malej blondynki.Polecam goraco i zur i to drugie tez

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.