Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Hotel**** Pałac Romantyczny w Turznie

Typ lokalu:

Restauracja hotelowa

Kuchnia dominująca:

Polska

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

56/ 642 31 30

Liczba miejsc dla gości:

ok 100

Opis:

Serdecznie zapraszamy do Restauracji Marconi w Hotelu**** Pałac Romantyczny w Turznie! Dni Gęsiny w Pałacu Romantycznym to już tradycja. Co roku szef Kuchni Krzysztof Kierski stara się trafić w Państwa podniebienia różnymi odsłonami potraw z gęsiną: pyszny żurek na gęsinie, soczysta pierś z gęsi z pierogami z modrą kapustą, tatar z gęsi z przepiórczym żółtkiem, czy może nasze słynne już carpaccio z wędzonej gęsi z oliwą truflową. Staramy się by każdy w naszym menu znalazł coś dla siebie. Dlatego nie mogło nas zabraknąć w tegorocznej edycji programu „Czas na gęsinę”. Zapraszamy do naszej restauracji od 11.XI do 14.XI na specjalnie przygotowane menu a la carte oraz w formie bufetów. Dla osób, które chciałyby wypocząć w naszym hotelu przygotowaliśmy ofertę z dodatkowymi atrakcjami, np. muzyką na żywo podczas posiłków, koncertem muzyki operetkowej czy warsztatami z pisania gęsim piórem.

Aktualności restauracji:

Adres:

Toruńska 1, Turzno,
87-148 Łysomice
woj. Kujawsko-Pomorskie

Opinie gości

Beata (Toruń)
Jedzenie pierwsza klasa. I w przyzwoitej cenie. Obsługa i reszta tez.

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.