Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

Restauracja ESENCJA w ****ARTIS Hotel&SPA w Zamościu

Typ lokalu:

restauracja hotelowa

Kuchnia dominująca:

Polska międzynarodowa

Rezerwacje w restauracji:

512-337-557

Liczba miejsc dla gości:

60

Opis:

Restauracja Esencja w ****ARTIS Hotel & SPA, to miejsce eleganckie, przyjemne i magiczne. Jej przestrzeń pozwala na organizację niemalże każdej uroczystości, od oficjalnych firmowych spotkań, bankietów, poprzez przyjęcia okolicznościowe aż po prywatne, rodzinne spotkania w niewielkim gronie. Jednocześnie podczas organizacji poszczególnych uroczystości, jak też w dni powszednie zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę oraz wyśmienite menu kuchni europejskiej i regionalnej. Goście, którzy pragną popracować przy filiżance kawy w spokojnym oraz przyjaznym miejscu, właśnie w Esencji znajdą tę idealną przestrzeń i harmonię. Na miejscu gwarantujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu. Restauracja jest do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 13.00 – 23.00. Serdecznie Zapraszamy!

Adres:

Sitaniec 1,
22-400 Zamość
woj. Lubelskie

Opinie gości

Marta (Tomaszów Lubelski)
Rewelacyjny wystrój, kelnerzy wybitni, dania łechczące podniebienie. Wyjątkowy smak, szczególnie polecam z set menu gęsinowego - tatara z gęsiej piersi! R E W E L A C J A!!!
Paweł (Lublin)
Bardzo dobra kuchnia. Polska kuchnia w dobrym wydaniu.

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.