Język:
Czas na gęsinę Strona
internetowa
akcji

VILLA BOHEMA

Typ lokalu:

Hotel Restauracja Spa

Kuchnia dominująca:

Polska, francuska, sezonowa

Adres strony WWW:

Rezerwacje w restauracji:

81 882 10 88

Liczba miejsc dla gości:

32

Opis:

Restauracja oferuje Państwu menu kuchni polskiej i europejskiej oraz dania wegetariańskie charakteryzujące się lekkością i delikatnością smaku. Nasza restauracja jest do Państwa dyspozycji od godziny 12.00 do godziny 22.00. Villa Bohema posiada doskonałe warunki do organizacji przyjęć weselnych, bankietów, spotkań biznesowych i przyjęć rodzinnych w eleganckich stylizowanych wnętrzach. Podczas akcji "Czas na gęsinę" serwujemy m.in. - gęsie wątróbki duszone w porto podane na glazurowanych jabłkach oraz - pierś z gęsi owsianej pieczoną w bakaliach i jarzynach. Zapraszamy

Adres:

Ul. Małachowskiego 12,
24-120 Kazimierz Dolny
woj. Lubelskie

Dodaj opinię

Akcja „Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” organizowana jest przez Województwo Kujawsko-Pomorskie

Akcja „Kujawsko-Pomorska Gęsina na Świętego Marcina” to okazja do poznania niezwykłego, tradycyjnie przyrządzonego mięsa, które rozsławiło Kujawy i Pomorze oraz stało się kulinarnym przebojem narodowego święta niepodległości.

Powodów, dla których to właśnie gęsina wyrosła na kulinarny symbol Kujawsko-Pomorskiego jest wiele. Nasz region słynie z najlepszych, pod względem smaku i właściwości odżywczych, gatunków gęsi w Polsce.